Par mani

   DJ Chicool, īstajā vārdā Artūrs Čikuls, diskžokeja lomā sāka iejusties jau pamatskolas pēdējo gadu laikā, 1997-1998.gadā. Tad tie bija vēl tikai skolas klases vakari, izmantojot kasešu magnetafonus, un nedaudz jau CD. Pēc pamatskolas beigšanas kādu gadu bija neliels atpūtas laiks, tikmēr tika nemitīgi papildināta mūzikas kolekcija.

   DJ Chicool karjera atsākās 1999.gadā, kā DJ vairākās Rīgas skolu diskotējās.

   No 1999-2003.gadam darbojās gan kā DJ gan arī kā gaismotājs vairākās to gadu izklaides vietās: “Beach Bar” (Saulkrasti), “J.B.-Zebra” (Rīga), “4Love&$” (Rīga), “Vernissage” (Rīga), “Trio” (Lielupe) un citās vietās.

   2004.gada vasarā klubā “Salamandra” (Rīga), cerēdami uz lielo telpu ietilpību, kopā ar DJ San4o sāka rīkot savus pasākumus, kuri tanī laikā reizēm tika apmeklētāki vairāk nekā kluba citu organizātoru rīkotie pasākumi piektdienās un sestdienās. Bet paejot vasarai  DJ Chicool saprot ka šis klubs neatbilst daudzām tā laikā tehniskām un vizuālām prasībām, kā arī atrodas tālu no Rīgas centra, un tas ļoti ietekmēja publiku. Tika nolemts R'n'B stila mūzikas pasākumus attīstīt kādā citā klubā, kurš būtu Rīgas centrā.

   2004.gada rudenī sērijveida pasākums “R’n’B nights“ savu attīstību turpināja klubā “Big Point“ (Rīga)

   2005.gada vasarā DJ Chicool sāka spēlēt klubā “Voodoo“. Katru piektdienu un sestdienu viņš uzstājās kluba R’n’B Chillout zālē. Un tā ātri vien kļuva populāra, ļaužu pārpildīta zāle, kurā vienmēŗ virmoja moderno R’n’B ritmu gaisotne.

   2007.gada paralēli rezidencei nakts klubā “Voodoo“, DJ Chicool turpināja uzstāties vēl citās izklaides vietās: Tukumā -  “Grands“, Rīgā - “Voodoo“, “Sandy’s beach“, “Fashion club“, “Office lounge“, “Golden“, “C1113“, “Neo”, „Tonuss” Jelgava un citās vietās, kurās uzstājās tieši ar pasaules pazīstamāko Hip Hop, R’n’B zvaigžņu neaizmirstamajiem ritmiem.     

   2007.gada tika dibināta jauna rītu pasākumu promo grupa „AFTERPARTY.LV” ar house ritmiem. Par pasākumu vietu tika izvēlēts bārs „Jameson” (Rīga). Šos rīta pasākumus apmeklēja lielākā Rīgas un reizēm arī citu Latvijas pilsētu izklaides nozares darbinieki. Beidzot darbu tie devās uz AFTERPARTY.LV pasākumu, jo tie sākās no 03:00 (AM) līdz 13:00 PM. Bet paralēli šim projektam DJ Chicool uzstājās klubā "Kefīrs", "Golden", "The Club" un "Ray".

   2009.gadā tika nolemts ka „AFTERPARTY.LV” projektam ir nepieciešamas savas telpas. Tāpēc tika atvērts jauns rīta klubs „Ed Hardy Morning club”. 

Šis bija ļoti veiksmīgs projekts ar dažādiem sērijveida pasākumiem, DJ un fotosessijām. Un tikai pēc nepilnu 5 gadu darbošanās, ekonomisku apsvērumu dēļ klubs tika slēgts.

   Jaunā 2016.gada naktī, Rīgas centrā, Mr.CHICOOL atvēra jaunu izklaides vietu „LOUNGE33”. Tas bija gan kaljān bārs, gan nakts un rīta klubs reizē, kurā līdz pat 2017 gada maijam norisinājās dažādi pasākumi.

   Bet 2017.gada beigās Mr.CHICOOL saņēma piedāvājumu aizlidot uz Islandi, Reykjavīku ko arī pieņēma !

Jauna vieta, jauni projekti !


 .